Serdecznie Państwa witamy na stronie firmy GREENSPORT.

 

 

 

GREENSPORT - logo

 

 

 

Powstaliśmy w 2008 r. łącząc długoletnie doświadczenie na rynku nawierzchni poliuretanowych z innowacyjnością i nowatorskimi metodami nieustannie pojawiającymi się na rynku. Głównym ogniwem naszej firmy jest Sławomir Kostrzewa – człowiek z ogromnym doświadczeniem i wiedzą; osoba która wymyśliła powszechnie stosowane dzisiaj w wielu realizacjach podbudowy: ET (mieszankę żwiru, granulatu SBR oraz lepiszcza poliuretanowego) oraz beton jamisty.

 

 

 

Mamy do dyspozycji szeroki asortyment wyrobów wiodących producentów polskich i zagranicznych, przeznaczonych zarówno  dla sportu jak i rekreacji. Są one stosowane na całym świecie jako alternatywa dla dotychczas stosowanych nawierzchni z kruszyw mineralnych, asfaltu lub betonu. Zapewniają komfortowe warunki do uprawiania takich dyscyplin sportowych jak: lekkoatletyka, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka nożna i ręczna, badminton, gimnastyka, zajęcia rekreacyjne.

 

 

 

Wykonujemy boiska o nawierzchni poliuretanowej, z trawy syntetycznej a także nawierzchnie mineralno-żywiczne oraz place zabaw z nawierzchnią bezpieczną. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych branż – m.in. z wiodącymi dostawcami sprzętu sportowego, urządzeń zabawowych oraz piłkochwytów - tak, aby efekty naszych działań były satysfakcjonujące i na jak najwyższym poziomie. Dysponujemy kompletnym sprzętem i wykfalifikowaną kadrą przeszkoloną do realizacji zadań w obszarze nawierzchni obiektów sportowych i rekreacyjnych a nasze długoletnie doświadczenie to gwarancja profesjonalizmu, ogromnej wiedzy technicznej i wysokiej jakości usług.

 

 

 

Mamy do dyspozycji szeroki asortyment wyrobów wiodących producentów polskich i zagranicznych, przeznaczonych zarówno dla sportu jak i rekreacji. Są one stosowane na całym świecie

 

 

 

W swojej ofercie mamy również nawierzchnię bezpieczne (w tym nasz innowacyjny produkt – nawierzchnię GREENPLAY), które od lat są stosowane na otwartych obiektach rekreacyjnych i placach zabaw. Nawierzchnie te spełniają wymagania normy PN-EN 1177 a także charakteryzują się zwiększona trwałością, wytrzymałością i odpornością na promieniowanie UV. Ponadto posiadją one odpowiedni współczynnik HIC (wysokość swobodnego upadku), który docelowo może być dopasowany do każdego urządzenia według potrzeb. Nawierzchnia bezpieczne były z powodzeniem wykonywane na realizacjach związanych z budowaniem placów zabaw w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła".

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

 

 

 

Z poważaniem,
Anna Straszewska

New!

2015-02-18

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy produkt nawierzchnię GREENPLAY.

Czytaj więcej...